Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Layout Canvas

Datu privātuma politika

Mēs novērtējam jūsu interesi par mūsu uzņēmumu un vēlamies, lai, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni, jūs justos droši attiecībā uz jūsu personas datu aizsardzību. It sevišķi mēs ievērojam Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas (“VDAR”) jaunās prasības.

SIA “BERLIN-CHEMIE/MENARINI BALTIC”, reģ. Nr. 4000338671, juridiskā adrese Bauskas iela 58A, Rīga, LV-1004, Latvija, ir pārzinis attiecībā uz jūsu datu apstrādi tīmekļa vietnē www.vairogdziedzeris.info (turpmāk: “tīmekļa vietne”).

Papildu informācijai par pārzini lūdzam skatīt informāciju. Jūs varat sazināties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu, rakstot uz šādu adresi: A. Menarini Research & Business Service
GmbH, Datenschutzbeauftragter, Glienicker Weg 125, 12489 Berlīne, Vācija, vai nosūtīt e-pastu uz: 
dpo.latvia@berlin-chemie.com.

Mēs izturamies ļoti nopietni pret jūsu personas datu aizsardzību. Personas dati ir visi dati, kas attiecas uz identificētu vai identificējamu fizisku personu, piemēram, vārds, uzvārds, adrese un e-pasta adrese. Kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, mēs ievācam personas datus, ko apstrādājam saskaņā ar spēkā esošajiem datu privātuma aizsardzības noteikumiem. Mēs nepubliskojam šos datus un nepārsūtām tos trešajām personām, nesaņemot piekrišanu.

Mēs glabājam jūsu datus tikai tik ilgi, cik tas nepieciešams mūsu tīmekļa vietnes darbībai un ar to saistīto pakalpojumu izpildei, vai tik ilgi, kamēr mums ir juridisks pienākums glabāt jūsu datus. Ar šo datu privātuma politiku mēs vēlamies informēt jūs par to, kādus datus mēs iegūstam, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, un kā šie dati tiek izmantoti. Šis tiešsaistes piedāvājums neattiecas uz bērniem vecumā līdz 16 gadiem.

Kādus datus mēs apstrādājam, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni

Ja mūsu tīmekļa vietne tiek izmantota tikai informācijas nolūkos un jums nav nepieciešams reģistrēties vai citādi sniegt mums informāciju, mēs apstrādājam tikai tos personas datus, ko jūsu pārlūkprogramma nosūta uz mūsu serveri. Ja jūs vēlaties aplūkot mūsu tīmekļa vietni, mēs iegūstam šādus datus, kas ir tehniski nepieciešami, lai attēlotu mūsu tīmekļa vietni un nodrošinātu tīmekļa vietnes stabilitāti un drošību (tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts):

•    IP adrese
•    Apmeklējuma datums un laiks 
•    Laika zonas atšķirība no Griničas laika (GMT) 
•    Pieprasījuma saturs (konkrēta vietne) 
•    Piekļuves statuss / HTTP statusa kods 
•    Katrā gadījumā pārsūtīto datu apjoms 
•    Tīmekļa vietne, no kuras veikts pieprasījums 
•    Pārlūkprogramma
•    Operētājsistēma un tās saskarne 
•    Pārlūkprogrammas valoda un versija 

 

Šie dati tiek glabāti 7 dienas, un pēc tam tie tiek automātiski dzēsti.

Sīkdatņu izmantošana

Detalizēta informācija par mūsu izmantotajām sīkdatnēm pieejama sīkdatņu iestatījumos šīs tīmekļa vietnes kājenē. Turpat arī iespējams jebkurā laikā mainīt sīkdatņu iestatījumus. Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina pienācīgu tīmekļa vietnes darbību.

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, ko jūsu pārlūkprogramma rada automātiski, un tās tiek saglabātas jūsu ierīcē (piemēram, klēpjdatorā, planšetē, viedtālrunī), kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Informācija, kas rodas sakarā ar konkrēto izmantoto ierīci, saglabājas sīkdatnē. Tas nenozīmē, ka mēs spējam jūs tieši identificēt. Sīkdatņu izmantošana ir paredzēta, lai padarītu mūsu pakalpojumus jums labāk baudāmus. Mēs izmantojam, piemēram, sesijas sīkdatnes, lai atpazītu to, ka jūs jau esat apmeklējis atsevišķas lapas mūsu tīmekļa vietnē.

Šādas sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas pēc tam, kad jūs izejat no mūsu tīmekļa vietnes. Lietotāju ērtībai mēs izmantojam arī pagaidu sīkdatnes, kas tiek saglabātas jūsu ierīcē uz konkrēti noteiktu laiku. Ja jūs atkārtoti apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, lai izmantotu mūsu pakalpojumus, mēs uzreiz atpazīstam, ka jūs jau esat apmeklējis mūsu tīmekļa vietni, un to, kādus ierakstus jūs esat veicis un kādus iestatījumus izvēlējies, lai jums nevajadzētu visu ievadīt atkārtoti. Ņemot vērā to, cik svarīgas tīmekļa vietnes darbībai ir nepieciešamās sīkdatnes, jūs nevarat no tām atteikties.

Personas datu apstrādi mēs veicam saskaņā ar VDAR 6. panta 1. punkta b) apakšpunktu mūsu pakalpojumu sniegšanai saskaņā ar līgumu. Turklāt ar jūsu piekrišanu (VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts) mēs izmantojam trešās puses sīkdatnes, lai statistiski dokumentētu un analizētu mūsu tīmekļa vietnes lietošanu nolūkā optimizēt mūsu pakalpojumus jums un rādīt īpaši jums piemeklētu informāciju. Šīs sīkdatnes ļauj mums atpazīt atkārtotus apmeklētājus, kuri jau ir apmeklējuši mūsu tīmekļa vietni. Šīs sīkdatnes tiek automātiski izdzēstas pēc noteikta laika. Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, tas neradīs negatīvas sekas, un atsaukums būs spēkā attiecībā uz nākotni. 

To var izdarīt, veicot izmaiņas sīkdatņu iestatījumos. Vairums pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes. Jūs varat pielāgot savas pārlūkprogrammas iestatījumus tā, lai jūsu ierīcē netiktu saglabātas sīkdatnes vai katru reizi pirms jaunas sīkdatnes iestatīšanas jūsu ierīcē tiktu parādīts  paziņojums. Tomēr pilnīga sīkdatņu deaktivēšana var novest pie tā, ka jūs nevarēsiet izmantot visas mūsu tīmekļa vietnes funkcijas pilnā apjomā.

Datu apstrāde sazināšanās laikā

Ja jūs sazināties ar mums pa e-pastu, telefonu vai pastu, mēs saglabājam jūsu sniegto informāciju (piemēram, jūsu e-pasta adresi, iespējams, jūsu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru un/vai adresi), lai varētu atbildēt uz jūsu jautājumiem.

Google (Universal) Analytics

Ja piekrītat un tik ilgi, kamēr ir spēkā jūsu dotā piekrišana, mēs izmantojam Google (Universal) Analytics, tīmekļa analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google Inc. ar juridisko adresi 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV. Mēs izmantojam Google (Universal) Analytics, lai spētu analizēt un regulāri pilnveidot mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu. Statistikas iegūšana ļauj mums uzlabot savus pakalpojumus un padarīt tos interesantākus jums kā lietotājam. Google (Universal) Analytics izmantošanas tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts (piekrišana).

Google (Universal) Analytics izmanto tādus paņēmienus kā sīkdatnes – teksta datnes, kas tiek saglabātas jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni. Informācija par to, kā jūs izmantojat šo tīmekļa vietni, parasti tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur glabāta. Tomēr, kad IP adrese šajā tīmekļa vietnē ir anonimizēta, tad pirms pārsūtīšanas starp Eiropas Savienības dalībvalstīm vai citiem Eiropas Ekonomikas Zonas konvencijas parakstītājiem tā tiek saīsināta. Tikai izņēmuma gadījumos pilna IP adrese tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur saīsināta. 

Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, tas neradīs negatīvas sekas, un atsaukums būs spēkā attiecībā uz nākotni. To var izdarīt, veicot izmaiņas sīkdatņu iestatījumos, kuri pieejami šīs tīmekļa vietnes kājenē.Jūs varat arī liegt sīkdatņu ģenerēto datu par to, kā jūs izmantojat tīmekļa vietni (ieskaitot jūsu IP adresi), iegūšanu un nosūtīšanu Google, un datu apstrādi, ko veic Google, lejupielādējot un uzstādot pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejams šajā saitē: 

http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Google Tag pārvaldnieks

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots Google Tag pārvaldnieks. Google Tag pārvaldnieks ir Google Inc. risinājums, ar kura palīdzību uzņēmumi pārvalda savas tīmekļa vietnes birkas, izmantojot saskarni. Google Tag pārvaldnieka rīks neizmanto sīkdatnes un neievāc personas datus. Šis rīks nodrošina citu birku ierosināšanu, un tās savukārt var ievākt datus. Google Tag pārvaldnieks nepiekļūst šiem datiem. Ja deaktivēšana ir veikta domēna vai sīkdatņu līmenī, tā saglabājas spēkā attiecībā uz visām Google Tag pārvaldnieka ieviestajām sekošanas birkām

Google DoubleClick

Ja piekrītat un tik ilgi, kamēr ir spēkā jūsu dotā piekrišana, mēs izmantojam pakalpojumu Google DoubleClick. Google DoubleClick  ir pakalpojums, kuru piedāvā uzņēmums Google Inc. Google DoubleClick izmanto sīkdatnes, lai rādītu jūsu interesēm atbilstošas reklāmas. Tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts (piekrišana).

Piemēram, sīkdatnes ievāc datus, kas norāda uz jūs interesējošiem produktiem. Balstoties uz šo informāciju, mēs arī varam trešo pušu tīmekļa vietnēs rādīt pielāgotus piedāvājumus atbilstoši jūsu interesēm, par kurām liecina jūsu kā lietotāja agrākā uzvedība. Informācija par jūsu kā lietotāja uzvedību tiek ievākta un izvērtēta anonīmi un tādā veidā, kas mums neļauj jūs identificēt. Šī informācija netiek apvienota ar jūsu personas datiem. Sīkdatne tiek automātiski dzēsta pēc 30 dienām.
Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, tas neradīs negatīvas sekas, un atsaukums būs spēkā attiecībā uz nākotni. To var izdarīt, veicot izmaiņas sīkdatņu iestatījumos.  Turklāt jūs varat mainīt iestatījumus saistībā ar jūsu interesēm atbilstošu reklāmu rādīšanu, izmantojot Google reklāmu iestatījumu pārvaldnieku. Informācija par to ir sniegta šeit: https://www.google.com/settings/ads/onweb.

Plašāku informāciju, kā arī ar reklāmām un Google saistītos personas datu aizsardzības noteikumus varat skatīt Google datu privātuma politikā un Google lietošanas noteikumos: http://www.google.com/policies/technologies/ads/.

Google AdWords

Ja piekrītat un tik ilgi, kamēr ir spēkā jūsu dotā piekrišana, mēs izmantojam Google AdWords un reklāmguvumu izsekošanu, lai izvērtētu atsevišķu reklāmu, piedāvājumu un funkciju lietderību. Šajā nolūkā tiek izvietota sīkdatne, tiklīdz jūs uzklikšķināt uz Google reklāmas. Šī sīkdatne nav domāta personas identificēšanai. Tā ir paredzēta, lai ļautu mums pārliecināties, vai jūs atgriežaties tīmekļa vietnē ar konkrēto piedāvājumu sīkdatnes darbības laikā, kas ir 30 dienas.

Katram AdWords klientam tiek piešķirta atšķirīga sīkdatne. Tādējādi AdWords klientiem nav iespējams izsekot sīkdatnes, izmantojot tīmekļa vietni. Ar reklāmguvumu sīkdatni iegūtā informācija tiek izmantota reklāmguvumu statistikas apkopošanai par AdWords klientiem, kuri piekrituši reklāmguvumu izsekošanai. Mēs noskaidrojam kopējo lietotāju skaitu, kuri ir noklikšķinājuši uz reklāmas un tikuši novirzīti uz tīmekļa vietni ar reklāmguvumu izsekošanas birkas palīdzību. 

Jūs varat pastāvīgi deaktivēt Google reklāmguvumu sīkdatnes saglabāšanu, mainot iestatījumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā. 

Jūsu datu apstrādes tiesiskais pamats ir VDAR 6. panta 1. punkta 
a)    apakšpunkts (piekrišana). Jūs varat jebkurā laikā atsaukt 
b)    savu 
c)    piekrišanu, tas neradīs negatīvas sekas, un atsaukums būs 
d)    spēkā attiecībā uz nākotni. To var izdarīt, veicot 
e)    izmaiņas sīkdatņu iestatījumos, kuri pieejami šīs tīmekļa 
f)    vietnes kājenē.

Papildu informāciju par datu aizsardzību Google skatīt šeit: 
http://www.google.com/intl/de/policies/privacy un https://services.google.com/sitestats/en.html.

Varat arī apmeklēt Tīkla reklamēšanas iniciatīvas (Network Advertising Initiative – NAI) tīmekļa vietni http://www.networkadvertising.org.

YouTube spraudņu lietošana

Ja piekrītat un tik ilgi, kamēr ir spēkā jūsu dotā piekrišana, mēs izmantojam pakalpojumu YouTube, lai varētu jums parādīt videoklipus. Pakalpojumu YouTube uztur uzņēmums YouTube LLC, adrese 901 Cherry Avenue, San Bruno, CA 94066, USA (ASV). YouTube pārstāv uzņēmums Google Inc. Tiesiskais pamats YouTube spraudņa izmantošanai ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.  

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti pakalpojuma YouTube spraudņi. Kad izsaucat šo spraudni, tiek izveidots savienojums ar YouTube serveriem un tiek parādīts spraudnis. Tādējādi YouTube serveris saņem informāciju, ka jūs apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni. Ja esat pieteicies kā YouTube lietotājs, YouTube šo informāciju sasaistīs ar jūsu personīgo lietotāja kontu. Ja tiek izmantots spraudnis, tad, piemēram, noklikšķinot uz video palaišanas pogas, arī šī informācija tiek sasaistīta 
ar jūsu lietotāja kontu. Šādu informācijas sasaisti varat novērst, pirms tīmekļa vietnes lietošanas izrakstoties no sava YouTube lietotāja konta un citiem lietotāja kontiem pakalpojumos, kas pieder uzņēmumiem YouTube LLC un Google Inc., un pēc tam dzēšot attiecīgās šo uzņēmumu sīkdatnes.

Plašāku informāciju par datu apstrādi un uzņēmuma YouTube (Google) paziņojumus par datu aizsardzību skatiet šeit: 
https://policies.google.com/privacy?hl=en.

Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, tas neradīs negatīvas sekas, un atsaukums būs spēkā attiecībā uz nākotni. To var izdarīt, veicot izmaiņas sīkdatņu iestatījumos.  

Vimeo spraudņu lietošana

Ja piekrītat un tik ilgi, kamēr ir spēkā jūsu dotā piekrišana, mēs izmantojam pakalpojumu Vimeo, lai varētu jums parādīt videoklipus. Pakalpojumu Vimeo uztur uzņēmums Vimeo, LLC, adrese 555 West 18th Street, New York, New York 10011, USA (ASV). Tiesiskais pamats Vimeo spraudņa izmantošanai 
ir VDAR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts.  

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti pakalpojuma Vimeo spraudņi. Kad izsaucat šo spraudni, tiek izveidots savienojums ar Vimeo serveriem un tiek parādīts spraudnis. Tādējādi Vimeo serveris saņem informāciju, ka jūs apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni. Ja esat pieteicies kā Vimeo lietotājs, Vimeo šo informāciju sasaistīs ar jūsu personīgo lietotāja kontu. Ja tiek izmantots spraudnis, tad, piemēram, noklikšķinot uz video palaišanas pogas, arī šī informācija tiek sasaistīta ar jūsu lietotāja kontu. Šādu informācijas sasaisti varat novērst, pirms tīmekļa vietnes lietošanas izrakstoties no sava Vimeo lietotāja konta un dzēšot attiecīgās sīkdatnes.

Plašāku informāciju par datu apstrādi un uzņēmuma Vimeo paziņojumus par datu aizsardzību skatiet šeit: 
https://vimeo.com/privacy.     

Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu, tas neradīs negatīvas sekas, un atsaukums būs spēkā attiecībā uz nākotni. To var izdarīt, veicot izmaiņas sīkdatņu iestatījumos.  

Personas datu saņēmēji un datu sūtīšana uz trešajām valstīm

Blakusparādības / Nevēlamie notikumi 
Ja mēs uzzinām par iespējamu nevēlamo blakusparādību gadījumiem saistībā ar kāda mūsu produkta lietošanu, mums saskaņā ar tiesību aktiem ir pienākums dokumentēt attiecīgo informāciju, tostarp personas datus, un sniegt to iestādēm visā pasaulē, un, ja tas nepieciešams plašākai izvērtēšanai, sazināties ar ziņojuma iesniedzējiem. 

Tiesību īstenošana 
Lai īstenotu mūsu tiesības vai aizsargātu mūsu tiesības vai trešo pušu tiesības, mēs varam nodot datus tiesību turētājiem, konsultantiem un iestādēm.

Ārējie datu apstrādes pakalpojumu sniedzēji 
Mēs izmantojam pakalpojumu sniedzējus, kuri palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumu darbību. Šie pakalpojumu sniedzēji apstrādā jūsu datus mūsu vārdā, saskaņā ar mūsu norādījumiem un mūsu uzraudzībā tikai tādos nolūkos, kādi aprakstīti šajā datu aizsardzības politikā. Šie pakalpojumu sniedzēji var atrasties arī ārpus ES. Mēs veiksim visus vajadzīgos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu sniegtie dati tiek pietiekami aizsargāti saskaņā ar Eiropas Savienības datu 
aizsardzības jomas tiesību aktu prasībām. Vajadzības gadījumā mēs izmantojam ES noteiktās datu aizsardzības standartklauzulas, lai nodrošinātu juridiski pietiekamu datu aizsardzības pakāpi
 

Datu drošība

Mēs izmantojam tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus pret ļaunprātīgu izmantošanu, nozaudēšanu, iznīcināšanu vai nesankcionētu piekļuvi. Mūsu izmantotie drošības pasākumi atbilst pašreizējai situācijai.

Jūsu tiesības un kontaktinformācija

Vispārējās tiesības 
Vēlamies jūs informēt par dažādām tiesībām, kas pieejamas jums kā datu subjektam (VDAR 4. panta 1. punkta 1. apakšpunkts). Plašāku informāciju par savām tiesībām skatiet VDAR 15.–21. pantā un Federālā datu aizsardzības likuma 32.–37. pantā. 

Lai izmantotu savas tiesības, lūdzu, sazinieties ar mūsu datu aizsardzības darbinieku. Kontaktinformācija ir sniegta šīs Datu aizsardzības politikas sākumā. 

Tiesības piekļūt datiem 
Jums ir tiesības pieprasīt informāciju par to, kādi jūsu personas dati ir ievākti un apstrādāti. Tas ietver informāciju par to, kādiem nolūkiem šie dati tiek izmantoti, cik ilgi jūsu dati tiks glabāti, kā arī informāciju par saņēmējiem vai saņēmēju kategorijām, kam dati tiks izpausti. Jums arī ir tiesības saņemt apstrādājamo jūsu personas datu kopiju. 

Tiesības labot datus 
Jums ir tiesības pieprasīt, lai tiek laboti personas dati, kas nav vai vairs nav pareizi. Tāpat jums ir tiesības lūgt papildināt nepilnīgus personas datus. Jūsu personas datiem veiktos labojumus 
mēs pārsūtām trešajām pusēm, kad tas ir juridiski nepieciešams. 

Tiesības uz datu dzēšanu (“tiesības tikt aizmirstam”) Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēšam jūsu personas datus, ja ir spēkā kāds no šiem apstākļiem: 

•    Jūsu personas dati vairs nav nepieciešami saistībā ar nolūkiem, kādos tie tika ievākti vai kā citādi apstrādāti, vai šie mērķi ir izpildīti;

•    Jūs atsaucāt savu piekrišanu, un nav cita likumīga pamata apstrādei; 

•    Jūs iebilstat pret apstrādi, un nav nekāda svarīgāka leģitīma pamata to apstrādei; ja personas dati tiek apstrādāti tiešās tirgvedības nolūkos, ar jūsu iebildumu pietiek, lai izbeigtu jūsu datu apstrādi; 

•    Jūsu personas dati ir apstrādāti nelikumīgi; 

•    Jūsu personas dati ir jādzēš, lai nodrošinātu, ka tiek pildīts juridisks pienākums, kas noteikts Eiropas Savienības vai dalībvalstu tiesību aktos, kuri ir mums piemērojami. 

Ņemiet vērā, ka tiesību aktos var tikt ierobežotas jūsu tiesības pieprasīt datu dzēšanu. Juridiskie ierobežojumi, cita starpā, ir noteikti VDAR 17. panta 3. punktā un Federālā datu aizsardzības likuma 35. pantā. 

Tiesības ierobežot datu apstrādi 
Jums ir tiesības pieprasīt, lai ierobežojam jūsu personas datu apstrādi, ja ir spēkā kāds no šiem apstākļiem: 

•    Jūs apstrīdat savu personas datu precizitāti – uz laiku, kurā mēs varam pārbaudīt personas datu precizitāti;

•    Apstrāde ir nelikumīga, un jūs iebilstat pret personas datu dzēšanu un tās vietā pieprasāt datu izmantošanas ierobežošanu; 

•    Mums personas dati apstrādei vairs nav vajadzīgi, taču tie ir nepieciešami jums, lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības; vai 

•    Jūs iebildāt pret apstrādi, taču vēl nav pārbaudīts, vai mūsu leģitīmie iemesli nav svarīgāki par jūsu leģitīmajiem iemesliem. 

Pirms atcelsim datu apstrādes ierobežojumus, mēs jūs informēsim par ierobežojumiem saskaņā ar minētajiem iemesliem. 

Piekrišanas atsaukšana 
Jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt piekrišanu turpmākai datu apstrādei. Uz paziņojumu par piekrišanas atsaukšanu neattiecas nekādas formālas prasības. Jums vienkārši ir jāatsūta neformāls paziņojums uz minēto saziņas adresi. Tas attiecas arī uz piekrišanu, kas sniegta pirms VDAR stāšanās spēkā (proti, pirms 2018. gada 25. maija). Piekrišanas atsaukšana neietekmē pirms atsaukšanas veiktās datu apstrādes leģitimitāti. 

Tiesības uz datu pārnesamību 
Jums ir tiesības saņemt personas datus attiecībā uz sevi, kurus jūs sniedzāt strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā, un ir tiesības minētos datus nosūtīt trešajām pusēm. Sīkāka informācija un ierobežojumi ir norādīti VDAR 20. pantā. Tiesību uz datu pārnesamību izmantošana nekādā veidā neietekmē jūsu tiesības pieprasīt datu dzēšanu. 

Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē 

Ja uzskatāt, ka jūsu personas datu apstrāde ir veikta pretrunā piemērojamam datu aizsardzības regulējumam, jums ir tiesības iesniegt sūdzību kompetentajā uzraudzības iestādē, konkrētāk Datu aizsardzības un informācijas brīvības komisijā Berlīnē vai attiecīgajā uzraudzības iestādē ES dalībvalstī, kur jūs dzīvojat, strādājat vai kur noticis iespējams datu aizsardzības pārkāpums. 

Tiesības iebilst 
Saskaņā ar VDAR 21. pantu jums, balstoties uz iemesliem saistībā ar jūsu īpašo situāciju, ir tiesības jebkurā laikā iebilst pret savu personas datu apstrādi, kas pamatojas uz VDAR 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu. Ja iebildīsiet, mēs vairs neapstrādāsim jūsu personas datus, izņemot tad, ja: 

•    Mēs spējam pierādīt, ka mums ir pārliecinoši leģitīmi apstrādes iemesli, kas ir svarīgāki par jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai

•    Datu apstrāde tiek veikta, lai celtu, īstenotu vai aizstāvētu likumīgas prasības

Jums jo īpaši ir tiesības iebilst pret savu personas datu apstrādi tiešās tirgvedības vajadzībām, ja mēs jūsu datus izmantojam šādos nolūkos. Ja iebildīsiet pret to, ka apstrādājam jūsu personas datus tiešās tirgvedības vajadzībām, mēs vairs neapstrādāsim tos šādos nolūkos.

Pēdējo reizi atjaunināts 2021.gada oktobrī